Game Over clan forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Game Over clan forum

This is a forum of Game Over gaming clan.


2 posters

    3D w grach

    Soker
    Soker
    [øV°Moderator]


    Posts : 71
    Join date : 2009-07-31
    Age : 31
    Location : Remiszewice pwns :D

    3D w grach Empty 3D w grach

    Post by Soker 16th July 2010, 15:01

    Żem wydzielił nowy temat, żeby nie off-topować tamtego. Wiem, jestem hipokrytą.:> /by ballaksio

    Czyli nic nie wnoszącą pierdółką, która jednak swoją popularnością i mocną reklamą, tudzież setkom ludzi, którzy jak Soker, widząc parę płatków śniegu, popuszczą w gacie, ale jednak bardzo przyczyniającą sie do rozwoju i rozpowszechnienia 3D w branży?:>

    Zżera Cie pecetowa zazdrość hłihłih ^^ Akurat Avatar nie był ''nic nie wnoszącą pierdółką'' bo o ile filmy 3D były, lecz nie na taką skale. Po sukcesie avatara wszystko powstaje w 3D, konsumenci mogą sie tylko jarac. Wczoraj byłem na shreku 3D forever. Usmialem sie jak chuj, efekty 3D kozacko wykorzystane, nie wyobrazam sobie ogladac tego bez 3D, przynajmniej za 1 razem bo naprawde, wczuwa na maxa i o dziwo mnie zaskoczył rozmach. Spodziewałem sie skoku na kase a tu prosze. I co, myslisz ze gdyby nie Avatar, takowa wersja shreka by powstała? Wczesnie były tylko 30minutowe filmy-gnioty w tej technologii, a przed filmem naliczylem chyba w reklamach 4 pelnometrazowe filmy w 3D. Nie sadze ze powstawało by to wszystko gdyby nie Avacior wiec Killzone 3 tez ma w tym 3 grosze. Nie łap tez za slowka w postaci ''widzac pare platkow'', zagraj pierw Smile.
    ballaksio
    ballaksio
    [øV°Admin]


    Posts : 109
    Join date : 2009-07-28
    Age : 31

    3D w grach Empty Re: 3D w grach

    Post by ballaksio 16th July 2010, 16:20

    Czyli nic nie wnoszącą pierdółką, która jednak swoją popularnością i mocną reklamą, tudzież setkom ludzi, którzy jak Soker, widząc parę płatków śniegu, popuszczą w gacie, ale jednak bardzo przyczyniającą sie do rozwoju i rozpowszechnienia 3D w branży?:>

    Przecież właśnie o tym mówię. Avatar sam w sobie był badziewny, chociaż efekty były pierwsza klasa. I się pytam, czy o to ci chodzi z tym, że 'Killzone 3 w 3D bedzie tym dla gier, czym Avatar w 3D był dla przemysłu filmowego'. Tzn. że też będzie kiepski, ale rozpowszechni 3D, w co wątpię, biorąc pod uwagę, że to exclusive dla PS3. Gdyby wyszedł na wszystkie platformy, to może i tak, ale raczej sądzę, że 3D już się rozpowszechniło, bo zewsząd słychać głosy o implementacji tego w nowych tytułach, nawet ostatnio o Crysisie coś przebąkiwano. W tym miał swój wkład również Avatar, bo pokazał, że nawet słabizna z wzbudzającym orgazm 3D może zwabić klienta. Tylko jedno ale - 3D w kinie to wydatek rzędu kilkunastu złotych, 3D w domu to z kolei kilka tysięcy. Przyjmie toto się za półtorej roku, może dwa, bo ludzie nie zaczną nagle wymieniać telewizorów dla paru gier/filmów. Ale jednak jest to przyszłość i kiedyś się przyjmie, tak jak się przyjęły LCDki i inne, mimo że kineskopy miały dużo lepsze parametry.

    Zżera Cie pecetowa zazdrość hłihłih ^^
    Ej, ale o co? 3D to nie exclusive dla konsol.:p A w samego Killzone'a akurat zagrać będe mógł, chociaż mnie do niego nie ciągnie. Po Demon's Souls w ogóle mnie do czarnulki nie ciągnie. Traumatyczne wspomnienia mam.Mad
    Soker
    Soker
    [øV°Moderator]


    Posts : 71
    Join date : 2009-07-31
    Age : 31
    Location : Remiszewice pwns :D

    3D w grach Empty Re: 3D w grach

    Post by Soker 16th July 2010, 18:56

    ballaksio wrote:'Killzone 3 w 3D bedzie tym dla gier, czym Avatar w 3D był dla przemysłu filmowego'. Tzn. że też będzie kiepski, ale rozpowszechni 3D
    A gdzie ja powiedziałem że Killzone 3 będzie tym samym co Avatar. Bedzie tym samym dla gier czym avatar dla filmow, a nie na takim poziomie grą dla reszty gier co poziom avatara jako filmu, dla reszty filmów. Więc hej.


    ballaksio wrote:rozpowszechni 3D, w co wątpię, biorąc pod uwagę, że to exclusive dla PS3. Gdyby wyszedł na wszystkie platformy, to może i tak

    Nie widzę związku, ani przeszkody w tym ze to tylko dla ps3 wiec reszta sie nie nachapie na ewentualnym sukcesie tej gry na tą platformę. To że gears of war był tylko dla xkloca( i nie mow ze tez dla PC bo sam wiesz jak było) nie znaczy ze nie powstał zalew kopii i mania na tpp na wszystkich platformach. To ze kiedys był devil may cry tylko dla ps2 nie stało na przeszkodze to jebania masy kopii tej gry na wszystkim na czym sie dalo grac, wlaczajac komorki. Mozna tak piepszyc bez konca Smile


    ballaksio wrote:3D już się rozpowszechniło, bo zewsząd słychać głosy o implementacji tego w nowych tytułach

    Tsa, zapomnialem dodac ze redaktor z PE gral rowniez w motorstorma apocalypse w 3D. Owned podobniez. Dodam dla nie wtajemniczonych ze nowa czesc motorstorma ma podobna formule do split/second. Dlatego walace sie budynki i wszystkie pyly w 3D robią beret przy duzym pedzie samochodow. Doskonale wrazenie sprawia widocznosc odleglosci miedzy toba a przeciwnikow w 3D, przelatujace wraki nad twa glowa i wszystko sie walace hih.

    Tak, lubie plejstacje.

    Jebac system!
    ballaksio
    ballaksio
    [øV°Admin]


    Posts : 109
    Join date : 2009-07-28
    Age : 31

    3D w grach Empty Re: 3D w grach

    Post by ballaksio 17th July 2010, 20:25

    A gdzie ja powiedziałem że Killzone 3 będzie tym samym co Avatar. Bedzie tym samym dla gier czym avatar dla filmow, a nie na takim poziomie grą dla reszty gier co poziom avatara jako filmu, dla reszty filmów. Więc hej.
    Nie sprecyzowałeś wcześniej, dlatego pytałem. Chociaż Killzone i tak nigdy jakością nie grzeszył, szczególnie część pierwsza (czuję się, jakbym wywijał ubranym w czerwone gacie tyłkiem przed pyskiem byka :>), więc możliwe, że będzie i tym, i tym.:p

    Nie widzę związku, ani przeszkody w tym ze to tylko dla ps3 wiec reszta sie nie nachapie na ewentualnym sukcesie tej gry na tą platformę.
    3D to jednak technologia wymagająca rozgłosu, szczególnie że grono odbiorców jest nadal małe, a implementacja mimo wszystko trochę kosztuje. Więc wątpię, czy Killzone albo inny exclusive (poza tym, że jest to ex, zauważ jeszcze, że wymaga 3DTV, a na pewno niezbyt niewielu posiadaczy PS3 je ma, więc grono odbiorców się jeszcze zawęża) odniesie taki sukces, jaki odniósł Avatar, tj. rozpowszechnienie 3D w branży. To się albo zrobi samo, albo w ogóle. Gry mogą to przyspieszyć, jednak nie będzie to taki boom jak po Avatarze, bo po prostu nie ma szans, żeby zobaczyła to tak szeroka widownia.

    To że gears of war był tylko dla xkloca( i nie mow ze tez dla PC bo sam wiesz jak było) nie znaczy ze nie powstał zalew kopii i mania na tpp na wszystkich platformach.

    TPP były już wcześniej. GoW tylko wprowadził system osłon, który jako pomysł na uatrakcyjnienie rozgrywki się przyjął i w innych grach. I, zauważ, nie wymaga on jakiegoś dodatkowego, kosztownego sprzętu, więc rozpowszechnianie go nie było ryzykowne.:p

    Tsa, zapomnialem dodac ze redaktor z PE gral rowniez w motorstorma apocalypse w 3D. Owned podobniez.
    Możliwe. Nie grzeszę pamięcią, ale już kilku producentów zapowiedziało 3D w swoich grach. A że mnie to za bardzo nie interesuje, bo i tak w 3D nie pogram, to jakoś uwagi do tego nie przywiązuję. Prowadzę jedynie obserwacje nad kondycją rynku.:>
    Soker
    Soker
    [øV°Moderator]


    Posts : 71
    Join date : 2009-07-31
    Age : 31
    Location : Remiszewice pwns :D

    3D w grach Empty Re: 3D w grach

    Post by Soker 18th July 2010, 13:33

    Pierdol się. Nie umiesz pić wody.
    ballaksio
    ballaksio
    [øV°Admin]


    Posts : 109
    Join date : 2009-07-28
    Age : 31

    3D w grach Empty Re: 3D w grach

    Post by ballaksio 18th July 2010, 14:51

    Bo woda jest dla lamerów, Sokuś.

    Sponsored content


    3D w grach Empty Re: 3D w grach

    Post by Sponsored content


      Current date/time is 9th May 2024, 02:36